Google Glass Ekibinden 3 Yeni Giyilebilir Geliyor!

Google Glass’ın arkasında bulunan Project Aura ekibinin 3 yeni giyilebilir teknoloji ürünü üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. İşte, bahsi geçen o 3 yeni ürün.

Geçtiğimiz Eylül ayında Google, akıllı gözlüğü Google Glass’ın geliştirici ekibini Project Aura isimli bir yapıya büründürmüş ve tepesine de Tony Fadell ile birlikte Ivy Ross‘u getirmişti. Bu hamle ile birlikte bu ekibini sadece Google Glass üzerinde değil diğer giyilebilir teknoloji ürünleri üzerinde de çalışacağı tahmin edilmişti ve tahminler doğru çıktı.

Bunu da Oku : Google Glass Ekibi Project Aura Oldu!

TheInformation sitesinin elde ettiği bilgilere göre Project Aura ekibi halihazırda 3 yeni giyilebilir teknoloji ürünü üzerinde çalışıyor. Gelen bilgilere göre bu 3 yeni ürün ekranlı ve ekransız olarak 2’ye ayrılmış durumda. Bu ürünlerden ekranlı olanı işletmelere yönelik bir ürünken, diğerleri ise kulaklık benzeri ürünler. Ancak bu kulaklık benzeri ürünlerinden yüze takılır bir yapıda olduğu söyleniyor.

Google’ın bu yeni giyilebilir teknoloji ürünlerinin şuan neler olduğu bilinmese de tahminlere göre bu ürünler Google Glass üzerinden geliştirilmiş ürünler olacak. Son kullanıcı itibari ile işletmelere ve sporculara odaklandığı düşünülen Google’ın yakın zamanda bu ürünler hakkında bir açıklama yapması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

5 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.