Hakkımızda

2014’ün Ağustos ayında yayın hayatına başlayan Wearlogy, çoğunluğunu akıllı saatler ve akıllı bileklikler oluşturduğu giyilebilir teknolojiler odağında bir internet yayını. Yani Wearlogy‘nin sözlükteki karşılığı bu.

Giyilebilir Teknoloji’ye Dair Her Şey” sloganı ile yola çıkan Wearlogy içerisinde akıllı saatler, akıllı bileklikler, akıllı gözlükler, sanal gerçeklik gözlükleri gibi giyilebilir teknoloji ürünleri hakkında haberler, incelemeler ve foto galeriler bulabileceğiniz gibi bu ürünler için geliştirilmiş ekosistemlere ve  ürün uygulamalarına da ulaşabilirsiniz.

Wearlogy özetle, teknolojinin insanoğlunun herhangi bir yerine girmesi (takılması ya da tutturulması) ile ortaya çıkan ürünlerin her türlüsünün ve her türlüsünün de en ince ayrıntısına kadar bilgisinin bulunduğu bir mecra.

Bize yazılar, yazarlar, haberler, ürünler, uygulamalar ve herhangi bir soru, görüş ve öneri için [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin çünkü biz sizinle sohbet etmekten kesinlikle çekinmiyoruz.

Unutmadan, henüz Beta aşamasındayız yakın zamanda yapacağımız değişiklikler ile bizi takip edebilirsiniz.

Wearlogy.com

logo büyük 2