En Akıllı Bilezik Satışa Çıkıyor

Akıllı bilezik pazarına daha önceden kadınlara yönelik akıllı ürünler üreten Ringly’de ekledi…

Akıllı ürün piyasası her geçen gün yeni bir buluşun platformu olmaya devam ediyor. Daha çok kadınlara yönelik akıllı ürün çözümleriyle dikkat çeken Ringly, yeni akıllı bileziğini görücüye çıkarttı.

Yine kadın kullanıcıların hedef alındığı bu ürün, tasarım olarak akıllı bir ürün olduğunu hiç belli etmiyor. Uzaktan sadece bir mücevher gibi görülen ürün, 4 farklı yarı değerli olarak adlandırılan taş seçeneği ile satışa çıkmış bulunuyor. Bileziğin ince kısımlarının altın kaplama olduğu belirtilirken aynı zamanda ziynet eşyası olarak da değerlendirilebilecek bir ürün olma özelliği taşıyor.

Bunu da Oku: Bayanlara Özel Hem Şık, hem Akıllı Takılar

Akıllı telefon ile Bluetooth üzerinden eşleşebilen Ringly akıllı bilezik, diğer kullanıcılar ile buluşarak mesajlaşabilme desteği sunuyor. Dil seçeneği sayesinde mesaj alabilme filtresi oluşturabildiğiniz bu akıllı bilezik aynı zamanda çöpçatanlık için de biçilmiş kaftan.

Seyehat edilen mesafelerin ölçümünden yaktığınız kaloriye kadar bir çok özelliği içinde bulunduran üründe ayrıca bildirim uyarıları da bulunuyor.

Temmuz ayında satışa çıkacak olan ürünün ön siparişi açılmış durumda ve fiyatı 195 dolar…

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.