Pebble Time Round Satışa Sunuldu!

Pebble’ın ilk yuvarlak ekrana sahip akıllı saati Pebble Time Round satışa sunuldu. Pebble Time Round fiyatı ise 249 ile 299 dolar arasında değişiyor.

Eylül ayının sonuna doğru Pebble tarafından sessiz bir şekilde dünyanın en ince ve en hafif akıllı saati olarak lanse edilen Pebbel Time Round, Kasım ayında satışa sunulacak denmişti. Pebble sözünde durdu ve yuvarlak ekranlı akıllı saati Time Round’u Amerika‘da satışa sundu.

Bunu da Oku : Pebble Time Round Hakkında Her Şey!

Amerika için hem online da hem de perakende mağazalarında satışa sunulan Pebble Time Round‘un fiyatı renk ve kayış seçeneklerine göre 249 dolar ile 299 dolar arasında değişen bir fiyatı bulunuyor. 14mm ve 20mm olmak üzere iki farklı boyutu bulunan Pebble Time Round, 14mm‘de gümüş, rose altın ve siyah renk seçenekleri ile 6 farklı kombinasyona sahipken 20mm‘de gümüş ve siyah renk seçenekleri ile 4 farklı kombinasyona sahip. Fiyatların değişkenlik göstermesinin sebebi ise bu kombinasyonlar.

Perakende olarak BestBuy ve Target mağazalarında satışa sunulan PebbleTime Round, onlineda Pebble’ın kendi sitesi, Amazon, BestBuy ve Target sitelerinde satılıyor. Online üzerinden satın alınan Time Round’ların teslim tarihleri ise 1 hafta ile 6 hafta arasında değişiyor. Pebble Time Round’u Avrupa ve diğer ülkelerde ise 2016 yılının başında göreceğiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.