Apple Watch’lar Fallout Pip-Boy Oluyor!

Fallout 4 ile beraber gelen Pip-Boy bilgisayarı kaçıranlar üzülmesin. Apple Watch’u olanlar da akıllı saatlerini Pip-Boy’a dönüştürebilecek.

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan özel yapım Fallout 4 beraberinde bileğe takılan ve oyunun oradan oynanmasını sağlayan Pip-Boy isimli özel bir cihaz getirmişti. Oyunu satın alanların şaşkınlıkla karşıladığı bu durum sınırlı sayıda olduğu için geride kalan oyunseverler biraz üzülmüştü. Neven Mrgan isimli bir tasarımcı ve geliştirici ise kullanıcıların bu üzüntüsünü giderecek bir çalışma yaptı.

Neven Mrgan‘ın yapmış olduğu çalışma Apple Watch kullanıcılarına özel ve aslında sadece Fallout 4 tasarımına sahip bir arayüz. Bu arayüzün çalışması ise watchOS 2 ile birlikte gelen arka planda uygulama çalıştırabilme özelliği sayesinde oluyor. Mrgan’ın Apple Watch’un saat ekranına göre tasarladığı bu arayüz arka planda çalışırken akıllı saatin tüm işlevleri de normal olarak çalışıyor.

Bu arayüz ile birlikte Apple Watch‘un saat ekranını Fallout Pip-Boy‘a dönüştürmeyi başaran Mrgan, Apple Watch kullanan Fallout hayranlarına bir kıyak yapmış durumda. Buradan devam ederek ulaşabileceğiniz Fallout Pip-Boy arayüzünü iPhone‘a indirerek ve ardından Apple Watch’unuzu eş zamanlayarak akıllı saat ekranında kullanabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.