Apple Watch’a iPhone 6S İndirimi!

Apple, akıllı saati Apple Watch için 50 dolarlık bir indirim kampanyası başlattı. Tek şart ise akıllı saati iPhone 6S’in yanında almak.

Cupertino’lu teknoloji devi Apple, akıllı saati Apple Watch için yeni bir indirim kampanyası başlattı. Firmanın başlattığı kampanya detayında ise Apple Watch‘u en son akıllı telefonu iPhone 6S ile birlikte alanlara 50 dolarlık bir indirim yer alıyor.

Şuan için sadece ABD sınırları içerisindeki Apple Store’larda geçerli olan indirim, iPhone 6S alan kullanıcılara metal kasaya sahip Apple Watch modelinde ve plastik kayışlı Apple Watch Sport modelinde 50 dolarlık bir kazanç sağlayacak. Altın kasaya sahip Apple Watch Edition ve en son çıkan Apple Watch Hermes modelini kapsamayan indirim kampanyası 30 Ekim ile 15 Kasım tarihleri arasında geçerli.

Apple’ın indirim kampanyasına dipnot olarak eklediği son detay ise Apple Watch’tan indirimli olarak yararlanmak için Apple Care hizmetinden yararlanma mecburiyet de bulunmaması. Eğer iPhone 6S almaya karar verdiyseniz yanında 50 dolar indirimli Apple Watch almak için de güzel bir fırsat. Aynı şekilde yurtdışında iPhone 6S alacak olan bir dostunuzdan Apple Watch istemenin tam zamanı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.