Beyaz Saray’ı 360 Derece Turlayın

ABD’nin yönetim üssü Beyaz Saray yılbaşı için hazırlıklarını tamamladı. İsteyen kişilerin bu hazırlıkları ve Beyaz Saray’ı görebilmeleri için de 360 derecelik bir video yayınlandı.

Beyaz Saray‘ı bilmeyen yoktur. Peki ya aramızda içini gezen kaç kişi var? Sorunun cevabına kalkan el olmayabilir ancak birazdan isteyen herkes Beyaz Saray’ın içini gezebilecek. Bu gezinti ise tamamen 360 derecelik bir video ve sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde.

Bunu da Oku : LeBron James de VR Olayına Girdi!

Yılbaşına 5 günden az bir süre kaldı ve Beyaz Saray da haftalar öncesinden yılbaşı için hazırlandı. Teknolojiyi her yerde kullanan Saray sanal gerçeklik alanında da kullanmak istemiş olacakki merkezin 360 derecelik görüntülerden oluşan bir videosu YouTube üzerinden yayınlandı. Bu sayede isteyen kullanıcılar hem YouTube üzerinden 360 derece olarak hem de sanal gerçeklik cihazları üzerinden sanal gerçekliğe özgün bir şekilde Beyaz Saray‘da turlayabilecek.

5 dakikadan biraz fazla olan bu video aynı zamanda 4K çözünürlüğe de sahip. Eğer bir Google Cardboard ya da Samsung Gear VR benzeri bir cihazınız var ise yukarıdaki videoyu cihazınızda açarak hemen Beyaz Saray’ı turlamaya başlayabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.