iPhone için Giyilebilir Şarj Kablosu Satışta!

iPhone’lar için şarj problemini bir nebze olsun ortadan kaldırmak için geliştirilen Kyte & Key şarj bileklikleri satışa çıktı.

iPhone kullanıcılarının neredeyse tamamının ortak bir problemi bulunuyor. Bu problem de herkesin bildiği üzere erken biten şarj. Bu durum genellikle taşınabilir bataryalar ile çözülürken zaman zaman ortaya çıkan yaratıcı girişimler de yok değil. iPhone şarj sorunu için gelen yaratıcı girişimlerin son örneği ise Kyte & Key isimli şarj bilekliği.

Bunu da Oku : 2015’in En İyi Akıllı Saatleri!

Kyte & Key şarj bileklikleri dünyanın ilk giyilebilir şarj kablosu olarak lanse ediliyor. Buradan da anlayacağımız üzere bu bileklikler üzerinde herhangi bir batarya ya da iPhone’u şarj edebilecek ek bir pil bulundurun bir ürün değil. Bu icadın amacı yanında şarj kablosu taşıyan iPhone kullanıcılarının problemini şık ve moda odağında çözmek. kyte & key giyilebilir şarj kablosu

12-15 ve 15-18 cm olarak iki farklı uzunluğu olan bu giyilebilir şarj kabloları üzerinde bir USB birimi ve bir de iPhone şarj girişi lightning bulunuyor. Ürünün USB birimi sayesinde de bilgisayar ya da USB girişi olan herhangi bir cihazdan iPhone’lar şarj edilebiliyor. İsterseniz şarj aletinizin başlığını da kullanarak bu bilekliği prizlerde de kullanmak mümkün.

Birçok kullanıcının yanında ek bir batarya donanımı ya da şarj aletini taşıdığını düşündüğümüzde Kyte & Key şarj bileklikleri şık bir çözüm olarak duruyor ancak ürünün 375 ile 425 lira arasında değişen fiyatı ürünü oldukça gereksiz gösteriyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.