Golf Hastalarına Özel Kusursuz Bileklik

Golf tutkunlarına özel akıllı bileklik, bu sporun geleceğini tamamen değiştirmeyi hedefliyor.

Giyilebilir teknoloji ürünleri pazarında spor takip uygulamalarının ardından hareketli gerçekleştirilen aktivitelerle ilgili özel ürünler piyasaya sürülmeye başlıyor.

Golf tutkunlarını heyecanlandıran ShotScope akıllı bileklik, bu sporu oynamayı daha da zevkli hale getirmeyi hedefliyor. Hem amatör, hem de profesyonel golf oyuncularına en detaylı istatistikleri anında gösteren Shotspot akıllı bileklik, ayrıca şık tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Bunu da Oku: Microsoft Band Golf Takibi Özelliğine Kavuştu!

Benzer görevi görebilen TomTom Golfer veya Garmin Approach saatlerinden çok daha anlık ve daha fazla istatistik bilgisini akıllı telefon yardımı ile oyuncunun bilgisine sunabiliyor. Bileklik formundaki bu cihazın detaylı istatistiklerin yanı sıra oynadığınız golf kulüplerindeki saha detayları, delik aralıkları bilgilerini daha önceden girmenize gerek kalmadan tanıyabiliyor. Bu akıllı bileklik, atış yaptığınız tüm delikler ile ilgili istatistiklerinizden topa vuruş hızınıza kadar bir çok veriyi size sunabiliyor.

ShotScope, üzerindeki GPS özelliğinden faydalanarak aklınıza gelebilecek her türlü veriyi size sunabilmesi golf tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir ürüne sahip olma şansı veriyor. Ürün ayrıca en iyi atışlarınızı hangi deliklere yaptığınız gibi yaklaşık 100 farklı veriyi sizinle buluşturduğunu öne sürüyor.

2016 Nisan‘ında satışa çıkacağı açıklanan ShotScope, bu deneyimi önceden yaşamak isteyen müşterileri için 175 sterlinlik ön sipariş fiyatı belirledi. Ürünün asıl satış fiyatının ise 225 pound olduğunu söyleyelim.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.