Hesap Makineli Casio, Apple Watch’tan Daha İyi!

Ünlü saat üreticisi Casio akıllı saat pazarında bulunmuyor ancak şimdiden Apple Watch ile karşılaştırılmaya başladı ve kullanıcılar tarafından daha iyi olduğu iddia ediliyor.

Dünyaca ünlü saat markası Casio bugün milyonlar satan saat modellerine sahip ancak henüz akıllı saat pazarına girmiş değil. Apple ise akıllı saat pazarına kısa bir süre önce Apple Watch ile girmiş ve milyonlar satmayı başarmış bir firma. Şuan için iki firma arasında milyonlar satmayı başarmalarından başka ortak bir nokta yok gibi görünse de kullanıcılar böyle düşünmüyor.

Dünyaca ünlü e-ticaret devlerinden Amozon üzerinde ortaya çıkan bazı inceleme ve yorumlarda kullanıcılar Casio‘nun hesap makineli modellerini Apple Watch’tan daha iyi bulduğunu belirtmiş. Bu yorumlar Amazon üzerinde geleneksel bir şekilde ortaya çıkan şaka ve esprilerden biri olabilir ancak gerçek durumu yansıtsa dahi bu durum Apple Watch‘un 15 dolarlık bir saat ile karşılaştırılmasındaki eğlenceyi değiştiremez.

Apple Watch’un dramı!

apple watch casio

Hesap makineli Casio modeli ve Apple Watch için gelen alaycı ve tiye alan yorumlardan bazıları;

  Kocam Apple Watch almak istiyor. Ancak ben onların aptal cihazlar olduğunu ve çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bu modelin (Casio’dan bahsediyor) aynısı olduğunu söyledim ve şuan kolunda. Kocam bu saati sevdi ve saat çok güzel çalışıyor.

Apple Watch’tan daha iyi. Bu saat 4 öldürücü uygulamaya sahip; Saat, Alarm, Kronometre ve Hesap Makinesi.

Apple Watch’tan daha tarz bir saat. Bazıları bu saat (Yine Casio’dan bahsediyor) için bana bunun Apple Watch olup olmadığını soruyor bende onlara hayır değil, bu saat 80’lerin hesap makineli klasik saati diyorum. 

şeklinde.

Diğer yorumlar arasında ise Apple WAtch‘un 10 bin dolarlık fiyatına göndermeler, Casio’nun 10 yıla kadar dayanan pilinden Apple Watch’a selamlar ve uzun süreli duşlarda kolunda Casio‘sunu unutsa da sıkıntı olmadığını Apple Watch olsaydı eriyeceğini söyleyenler de yer alıyor.

Özetle, siz 10 bin dolarlık Apple Watch kullanırsınız ama cenazenize hesap makineli Casio gelir.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.