HTC’nin Akıllı Saati için Haziran Dedikodusu!

Sanal gerçeklik teknolojileri üzerine yoğunlaşan HTC’nin ilk akıllı saatinden haber var. Gelen bilgilere göre firma akıllı saatini Haziran ayında satışa sunacak.

HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğü il giyilebilir teknoloji pazarında bulunan HTC uzun süredir bir akıllı saat çıkarmanın peşinde ancak firmadan henüz resmi bir açıklama duyamadık. Son gelen iddialar ise HTC‘nin akıllı saatin satışı için Haziran ayını beklediğini söylüyor.

Bunu da Oku : HTC Sanal Gerçeklik için Ayırdığı Bütçeyi Açıkladı!

Gelen haberlerin detayında HTC‘nin ilk akıllı saatinin geliştirilmesini bitirdiğini ve tanıtım için son rötuşları yaptığı belirtiliyor. Android Wear işletim sistemi ile gelmesi beklenen HTC akıllı saatin Mayıs ayında gerçekleşecek olan Google I/O etkinliğinde sahneye çıkacağı ve ardından da Haziran ayında raflardaki yerini alacağı belirtiliyor.

Gelen iddialar üzerine HTC‘den yine resmi bir açıklama gelmedi. Sürekli ileri bir tarih verilen akıllı saatin Haziran ayında raflarda olup olmayacağı merakla bekleniyor. Bilindiği üzere HTC bu yılın başında Under Armour firması ile bir işbirliği yapmış ve akıllı bileklik, nabız ölçer ve akıllı baskülden oluşan bir giyilebilir set tanıtmıştı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.