Samsung Gear Fit 2 Onaylandı!

Samsung, giyilebilir ürünler için S Health sayfasını yenileyerek yeni akıllı bilekliği Gear Fit 2’yi ürün ailesine ekledi. Diğer yeni ürün bir ürün ise Gear IconX isimli akıllı kulaklık.

Giyilebilir teknoloji pazarında birçok ürünü ile yer alan Samsung geçtiğimiz haftalarda sızan yeni akıllı bilekliği Gear Fit 2‘yi site sayfasına ekleyerek resmi olarak doğruladı. Firma yeni akıllı bilekliği ile birlikte Gear IconX isimli yeni bir de kablosuz akıllı kulaklık duyurdu.

Bunu da Oku : Samsung’dan İki Yeni Ürün Müjdesi!

samsung giyilebilir

Samsung’un Kore’de yayın yapan sitesinin S Health bölümü üzerinden ortaya çıkan ürünlerin fiyatı ve çıkış tarihi bilinmiyor ancak bazı teknik detaylar ortaya çıkmış durumda. Gear Fit 2 akıllı bileklik üzerinde 1.84 inçlik kavisli AMOLED bir ekrana sahip. Aynı zamanda GPS özelliğine de sahip olan Gear Fit 2, her zaman olduğu gibi birçok aktivite takibi yapabiliyor.

Samsung Gear IconX özellikleri

Samsung Gear IconX akıllı kulaklık ise Samsung’un kablosuz kulaklık serisi içerisinde yer alıyor ve gelen bilgilere göre kulaklık üzerinde 4GB‘lık bir depolama alanı bulunuyor.Bu sayede bir müzik çalar olarak görev yapabilen Gear IconX aynı zamanda aktivite takibi de yapabiliyor. Ürün suya karşı dayanıklı bir yapıya da sahip.

gear iconx akıllı kulaklık

Samsung Gear Fit 2 akıllı bileklik ve Samsung Gear IconX akıllı kulaklık hakkındaki ilk bilgiler bu şekilde. Önümüzdeki haftalarda her iki ürün içinde çıkış tarihi, fiyat ve özellikleri içeren detaylı bir açıklama Samsung tarafından yapılacaktır.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.