HTC, Akıllı Saati ile Pazarı Tepetaklak Edecek!

HTC’den akıllı saati hakkında resmi haberler gelmeye başladı. HTC CEO’su Cher Wang akıllı saatleri için pazarı değiştirecek ifadesini kullandı.

HTC‘den uzun süredir bir akıllı saat bekleniyor ancak firmadan henüz bu konu hakkında bir atılım yapılmadı. Firmanın Nisan ayında yapacağı mobil etkinlikte akıllı saat modelini de göstermesi beklenirken CEO Cher Wang‘dan akıllı saatleri hakkında yeni açıklama geldi.

Bunu da Oku : HTC’nin Akıllı Saati İçin Yeni İddia!

HTC CEO’su Cher Wang akıllı saat için yaptığı açıklamada,” HTC akıllı saat modelini kullanıcılara sunduğunda, akıllı saat pazarı tepetaklak edecek.” ifadelerini kullandı. Bu ifadeden henüz HTC‘nin bir akıllı saat üzerinde çalışmadığını ve gelecek planları arasında olduğunu anlayabileceğimiz gibi akıllı saatin geliştirildiği ve pazarda bulunan tüm akıllı saatlerden daha üstün ve farklı özelliklere sahip olduğu gibi iki anlam çıkabilir.

HTC CFO‘su da bu durumun üzerine bir açıklama yaptı ve akıllı saatin mevcut HTC marka çizgileri içerisinde nasıl görüneceğini üzerinde çalışmalar yapıldığı ifadelerini kullandı. Her iki açıklamadan da kesin bilgiler çıkarmak oldukça güç ancak Nisan ayında yapılacak olan etkinlikte bu durum kesinleşecektir.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.