Teknosa Yeni Akıllı Saati Preo Pwatch 2’yi Duyurdu!

Kendi markası ve Preo Pwatch ismi ile ilk akıllı saatini Temmuz ayında satışa sunan Teknosa seriye yenisini ekledi. İşte, Teknosa Preo Pwatch 2 hakkında detaylar ve fiyatı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında bir lansman yapan ve Preo P1 ismi ile kendi akıllı telefonunu ve Preo Pwatch ismi ile akıllı saatini duyurun popüler perakende teknoloji mağazası Teknosa şimdi de seriyi yenilediğini duyurdu. Önceki modellerin yeni versiyonları bu yeni seride akıllı telefon Teknosa Preo P2, akıllı saat ise Teknosa Preo Pwatch 2 ismi ile karşımıza çıkacak.

Bunu da Oku : Teknosa Preo Pwatch Akıllı Saatini Tanıttı!

Teknosa Preo P2 Akıllı Telefon Özellikleri!

Çok kısa bir şekilde Preo P2 teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bir bilgi verip Preo Pwatch 2’ye geçelim. Teknosa Preo P2 akıllı telefon 5.5 inç HD AMOLED ekrana, 1.8 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli bir işlemciye, 2 GB RAM’e, 16 GB dahili depolama alanına, 13 megapiksel arka ve 8 megapiksel çözünürlüklü ön kameraya sahip. Siyah ve beyaz renk çeşidi olan Preo P2’nin satış fiyatı ise 899 lira.

Teknosa Preo Pwatch 2 tam bir akıllı saat!

Teknosa’nın yeni akıllı saati Preo Pwatch 2 akıllı saat ise bir önceki modele göre oldukça iddialı. Bunun sebebi ise tamamen değişen tasarım ve eklenen yeni özellikler. Preo P1 ufak bir ekran ile akıllı saatten çok akıllı bilekliği andırırken Preo Pwatch 2 ise 1.48 inçlik dokunmatik ekranı ile tam bir akıllı saat şeklinde.

teknosa preo pwatch 2 akıllı saat

Tasarımından kaynaklı olarak üzerinde birçok düğme bulunan ve bu sayede daha kullanışlı bir yapıya sahip olan Pwatch 2′de dahili hoparlör ve dahili mikrofon bulunuyor. Bu da akıllı saate akıllı telefonlardan arama gelen aramaları cevaplayabilme ve arama yapabilme özelliği sunuyor. Akıllı saatin desteklediği akıllı telefon platformları ise iOS ve Android.

Preo Pwatch 2 fiyatı ve çıkış tarihi

Aktivite takibi, uyku takibi, müzik çalar, akıllı telefonlardan bildirim gösterebilme, akıllı alarm gibi birçok özelliği bulunana Preo Pwatch 2, selfie çekilmesini de sağlıyor. Bluetooth özelliği, baramotre ve altimetre gibi sensörleri de bulunan akıllı saatin 7 farklı renk seçeneği bulunuyor. 25 Aralık‘ta satışa sunulacak olan Preo Pwatch 2’nin satış fiyatı ise 159 lira. Preo Pwatch 2, Preo P2 akıllı telefon ile beraber alındığında ise 99 lira olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.