Hublot da Akıllı Saat Geliştirecek!

İsveçli lüks saat markası Hublot’un da akıllı saat üreteceği haberleri gelmeye başladı. İşte, Hublot’un akıllı saat fikirlerinden detaylar.

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru İsveçli lüks saat üreticisi Tag Heuer ilk akıllı saatini tanıtmış ve ürün 1500 dolarlık fiyatına rağmen iyi bir satış rakamı yakalamıştı. Şimdi ise Tag Heuer’ın kardeş markası Hublot’un bir akıllı saat üretmenin hazırlığında olduğu haberleri geldi.

Bunu da Oku : Tag Heuer Connected Tanıtıldı!

Bilindiği üzere LVMH Group hem Tag Heuer’ın hem de Hublot‘un sahibi. Geçtiğimiz günlerde grup adına bazı açıklamalarda bulunan Tag Heuer CEO‘su Jean Claude Biver, Tag Heuer Connected akıllı saatin iyi bir satış grafiği yakaladığını ve bundan sonraki planlarında yeni akıllı saatler olduğunu açıkladı. Bloomberg’e konuşan Biver kardeş markaları Hublot‘un da böyle bir akıllı saat planı olduğunu ve markanın şuan üzerinde çalıştığını da belirtti.

İsveçli klasik saat üreticilerinin akıllı saat pazarına girmekten çekindiği büyük bir gerçek ancak geçtiğimiz çeyrek dönemde akıllı saat satışlarının ilk kez klasik saat satışlarını geçmesi büyük markaları bu kervana katılmaya zorluyor. Hublot‘ta muhtemelen bu şekilde bir adım atarak akıllı saat pazarına girecek ancak kendisini daha önce pazara girmiş kardeş markası Tag Heuer destekliyor.

Bu yüzden Hublot’un hızlı bir şekilde hamleler yapacağı ve bu yıl içerisinde bir akıllı saat ortaya çıkararak 2017 yılı başında satışa sunması bekleniyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda firmadan ne gibi açıklamalar gelecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.