Michael Kors’dan Android Wear’lı Akıllı Saat Geliyor!

İsveçli saat üreticileri durulmuyor. Baselworld 2016’da ben de varım diyen Michael Kors, Android Wear’lı bir akıllı saat geliştirdiğini duyurdu.

İsveçli lüks saat üreticilerinden Michael Kors‘da Android Wear’lı akıllı saat üreticisi kervanına katılmaya hazırlanıyor. Tag Heuer, Swatch, geçtiğimiz gün gelen Nixon akıllı saat haberi ve bugün duyduğumuz Hublot’un ardından popüler Michael Kors’da Baselwrold 2016′da akıllı saat bombasını patlattı.

Bunu da Oku : Hublot’ta Akıllı Saat Geliştirecek!

Michael Kors yaptığı açıklamalar ile Android Wear‘lı akıllı saati hakkında farklı boyutlarının olmayacağını ancak yapı olarak akıllı saatin rakiplerinden hem kasa hem de kayış sistemi olarak farklı olacağını belirtti. Hem kasa hem de kayışlarda altın ve kauçuk gibi maddelerin kullanılacağını belirten firma kayışların değiştirilebilir bir yapıda olacağını da söyledi.

Kadın ve erkekler için ayrı ayrı modellerin olacağını ve akıllı saatin kesinlikle spor odaklı bir ürün olacağını söyleyen Michael Kors ürünün donanımı ve teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Michale Kors Access ismi ile gelmesi beklenen akıllı saatin önümüzdeki sonbaharda tanıtılacağına dair bir söz verildi. Yukarıdaki videodan tanıtımını izleyebileceğiniz ürünün tahmini fiyatı ise 395 dolar.

Bilindiği üzere Michael Kors markası Fossil‘in bir alt şirketi ve geçtiğimiz günlerde gelen Fossil diğer moda markaları için akıllı saat geliştirecek haberi içerisinde de Michael Kors‘un ismi geçiyordu. Anlaşılan Fossil bu alanda oldukça hızlı ilerlemek istiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.