Tag Heuer Connected Tanıtıldı!

Lüks saat üreticisi Tag Heuer akıllı saati Connected’ı nihayet görücüye çıkardı. İşte, Tag Heuer Connected akıllı saat detayları.

İsviçreli lüks saat üreticisi Tag Heuer, Ekim ayının ortasında Twitter üzerinden yayınladığı bir görsel ile akıllı saati Tag Heuer Connected‘ı 9 Kasım’da New York‘ta yapacağı bir etkinlikle tanıtacağını açıklamıştı. Nihayet beklenen gün geldi ve Tag Heuer Connected akıllı saat dün itibari ile resmi olarak tanıtıldı.

Bunu da Oku : Tah Heuer Akıllı Saati için Kasım Dedi!

İlk defa tam anlamıyla görünen Tag Heuer Connected bilindiği üzere yuvarlak ekranlı bir tasarıma sahip ve yazılımda Android Wear ile Google donanımda 1.6 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Intel Atom Z34 işlemcisi ile Intel bulunuyor. Akıllı saat Intel işlemciye sahip olması nedeniyle de Android Wear platformundaki ilk akıllı saat ünvanını da sahip.

Yüksek kalite malzemeler!

Kasasının tamamı yüksek kaliteli titanyumdan yapılmış olan Tah Heuer Connected’in 46mm çaplı ekranı da krsital safir kaplanmış. 1.5 inç boyutundaki bu ekran ise LTPS LCD türünde, 360 x 360 piksel çözünürlüğe ve 240 ppi piksel yoğunluğuna sahip. 

1 2

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.