Mobil Haber Uygulaması Bundle’ın Apple Watch Uygulaması Çıktı!

Yerli mobil haber uygulaması Bundle, geçtiğimiz hafta iOS uygulamasını güncelleyerek kullanıcılara Apple Watch desteğini de sundu. 

Ülkemizden ve dünyadan birçok haber sitesini, dergiyi ve yazarları hepsi bir arada şekilde kullanıcısına sunan mobil haber uygulaması Bundle, geçtiğimiz hafta iOS uygulaması üzerinde yaptığı bir güncelleme ile servise Apple Watch desteğini de getirdi.

Dwarf Planet tarafından geliştirilen Bundle uygulaması sadece mobil cihazlar üzerinden kullanılabilen bir hizmetken gelen Apple Watch desteği sayesinde bundan böyle akıllı saat üzerinden de haber okutmaya ve içerik göstermeye başlayan bir haber servisi oldu.

Akıllı saatlerin ufak ekranları ile haber okumanın problem olduğu bilinirken Bundle da bu duruma daha önce örneklerini gördüğümüz bir çözüm sunmuş. Apple Watch uygulaması üzerinden içeriğin başlığını ve belirli bir kısmını gösteren Bundle, haberin devamının okunması için kullanıcıyı iPhone‘a yönlendiriyor. İçeriklerden görsellerde sunan Bundle Apple Watch uygulaması ana sayfada haberleri mobil de olduğu gibi zamanına göre sıralı bir şekilde gösteriyor.

Ülkemiz içerik sitelerinde büyükten küçüğe Apple Watch için henüz elle tutulur bir örnek bulunmazken Bundle‘ın böyle bir girişimde bulunması hem haber sitelerinin ufak ekran problemini ortadan kaldıracak hem de yeni girişimle görmemizi sağlayacaktır.

Hemen buradan devam ederek Bundle iOS uygulamasına ulaşabilir ve oradan da uygulamayı Apple Watch’unuza yükleyebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.