Fitwell, Apple Watch Uygulamasını Tanıttı!

Yerli fitness, spor ve beslenme uygulaması Fitwell, Apple Watch uygulamasını The Next Web’in bu sene onuncusunu düzenlediği konferansında tanıttı. İşte, Fitwell Apple Watch uygulamasının detayları.

Ülkemizde başarılı bir fitness, spor ve beslenme uygulaması olan Fitwell hem yerli hem yabancı rakiplerinden daha verimli olması ile ön plana çıkarken uygulamanın geliştiricileri Fitwell’in bu başarısının dünyaya açacaklarını daha önce Webrazzi Mobil15 etkinliğinde duyurmuştu.

Fitwell geliştiricilerinin dünyaya açılmak için attıkları ilk adım ise bu sene onuncusu düzenlenen The Next Web etkinliğine katılmak oldu. Fitwell, Nisan 23 ve 24 aralığında Amsterdam‘da gerçekleşen bu etkinlikte İngilizce dil desteği ile birlikte tüm dünyaya duyurulurken CEO Barış Özaydınlı burada yeni bir koz oynayarak Fitwell’in Apple Watch uygulamasını da yine tüm dünyaya tanıttı.

fitwell apple watch uygulaması

Etkinlikte yapılan tanıtım ile birlikte bundan böyle Fitwell, Apple Watch içerisinde de yerini alacak. Fitwell’in Apple Watch üzerindeki görevi ise kullanıcılara yaptıkları egzersizleri göstermek, yakılan kaloriyi, atılan adımı, gidilen mesafeyi ölçmek ve kullanıcının nabzını da takip etmek. Tüm bunları Apple Watch üzerinden yapabilecek olan Fitwell uygulaması kullanıcıların kişisel hedeflerini ve programlarını da gösterebiliyor.

Fitwell’in dünyaya açılmadaki yeni adımı ise yakın zamanda Android Wear‘lı akıllı saatlere de girmesi olacak. Bu arada Fitwell Türkiye’den The Next Web Konferansı’na katılmaya hak kazanan tek isim.

Kaynak : webrazzi

mavi_indir

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.