99 Dolarlık Gear VR Ön Siparişte!

Samsung’un en son tanıtığı sanal gerçeklik başlığı Gear VR, 99 dolarlık fiyat etiketi ile ön siparişe açıldı. Gear VR’ın kullanıcılara ulaşacağı tarih ise 20 Kasım.

Eylül ayı sonunda sanal gerçeklik ürünleri geliştiren ve Facebook‘un sahibi olduğu Oculus, Oculus Connect 2015 isimli bir etkinlik düzenlemiş ve Samsung da bu etkinlikte yeni Gear VR sanal gerçeklik başlığı modelini tanıtmıştı. Yeni başlığı için 99 dolarlık bir fiyat etiketi olacağını belirten Samsung ürünün çıkış tarihini ise Kasım ayı olarak belirtmişti.

Bunu da Oku : Samsung Yeni Gear VR’ı Tanıttı!

Geçtiğimiz günlerde Samsung‘dan gelen bir açıklama ise firmanın verdiği tarihi doğruladı ve yeni Gear VR Amerika’da ön siparişe açıldı. Fiyatında herhangi bir değişiklik yapmayan Samsung, ürünü 99 dolardan satışa sundu. Amazon ve BestBuy gibi çeşitli online perakende mağazalarından ve Samsung’un kendi sitesi üzerinden ön siparişle satışa sunulan yeni Gear VR, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6+ ve Galaxy Note 5 akıllı telefonları ile birlikte çalışabiliyor.

Bir önceki modelden yüzde 22 daha hafif olan yeni Gear VR aynı zamanda SD kart sayesinde 16GB ‘lık bir depolama alanı da sunacak. NetFlix, Twitch ve Hulu gibi platformların yer aldığı yeni Gear VR’da bu platformlardan içerikler 360 derece olarak görüntülenebilecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.