Pebble Time için Seri Üretim Başlıyor!

Pebble yeni akıllı saati Pebble Time için Kickstarter’da söz verdiği gibi seri üretim düğmesine bası. Pebble Time bu ayın sonu ve Haziran başı gibi sahiplerine ulaşacak.

Pebble geçtiğimiz Şubat ayının sonunda Kickstarter’da başlatmış olduğu bir kampanya ile yeni renkli ekranlı akıllı saati Pebble Time‘ı duyurmuştu. Firma kampanyasında 20 milyon dolarlık bir bağış yakalayarak Kickstarter üzerinde bir rekor kırarken Pebble Time için bağış yapan kullanıcılara akıllı saatlerini Mayıs sonu gibi teslim edeceğine dair söz vermişti.

Bunu da Oku : Pebble Time Tanıtıldı!

Pebble bağış yapan kullanıcılara verdiği sözünde durdu ve Pebble Time için seri üretim sürecine bu hafta başlanacağını duyurdu. Seri üretimin ardından kullanıcılar için kargolanacak olan Pebble Time’lar bu ay sonunda ve Haziran ayı başında kullanıcıların bileklerinde olacak.

Pebble bu seri üretim duyurusu ile birlikte akıllı saati için bazı yeni detaylarda paylaştı. Bu detaylar içerisinde ise Pebble Time akıllı saatlerin ek uygulama deposuna, yeni fitness ve spor uygulamalarına ve Android telefonlar için sesli cevap özelliğine sahip olacağı yer alıyor. iOS Gmail uygulaması için sesli kontrol, sesli not uygulaması, yeni borsa, hava durumu ve müzik uygulamalarının da yer alacağı diğer verilen detaylar arasında.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.