Pebble Time Steel Tanıtıldı!

Geçtiğimiz hafta renkli ekranlı akıllı saati Pebble Time’ı duyurun Pebble şimdide Pebble Time Steel olarak akıllı saatin metal kasaya sahip versiyonunu duyurdu. Pebble Time Steel MWC 2015’te tanıtıldı.

Akıllı saat markaları arasında bulunan Pebble geçtiğimiz hafta renkli ekranlı yeni akıllı saati Pebble Time‘ı duyurmuş ve Kickstarter üzerinden fon toplamaya başlamıştı. 17 dakikada 500 bin dolarlık isteğinin toplayarak bir rekor kıran Pebble, yeni akıllı saatinin metal kasaya sahip modelini de buradan sunması ile birlikte Kickstarter üzerinden en çok fon toplayan marka olarak yeni bir rekor daha kırdı. Pebble‘ın rekor kırmasına yardımcı olan yeni akıllı saati Pebble Time Steel ise, MWC 2015 etkinliğinde tanıtıldı.

Bunu da Oku : Pebble Time’a Dair Her Şey

Daha uzun batarya ömrü!

Kickstarter‘ı bir kenara bırakıp Pebble Time‘ın yeni versiyonuna bakacak olursan ürün Pebble Time Steel isminde ve altın, gümüş ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile birlikte metal kasaya sahip. Pebble Time Steel, Pebble Time’dan tasarım olarak çok farklı olmasa da 1mm‘lik bir incelik söz konusu. Yine yazılım olarak da herhangi bir farkı bulunmayan Pebble Time Steel, verilen bilgilere göre 10 güne yakın bir batarya ömrü sunacak. Bu değer Pebble Time’da 7 gün olarak belirtilmişti.

Ürün değişimi mevcut!

poebble time steel

Pebble Time Steel şuan için Kickstarter üzerinden 250 dolarlık bir fiyat ile alınabilir durumda.Ürün Mart ayında resmi olarak satışa sunulacak ve fiyatı ise 299 dolar olacak. Daha önce Pebble Time almış ancak keşke Pebble Time Steel alsaydım diyen kullanıcılar ise ek bir fiyat ödeyerek ürün değişimi yapabilecek.

Herkes kendi kayışını yapsın!

Pebble MWC 2015‘de yeni ürünü ile birlikte tüm saatleri için yeni bir platformda tanıttı. Bu platform ise tüm Pebble akıllı saatleri için geçerli olup akıllı saatlere kayış tasarlama ve geliştirme platformu olduğu açıklandı. Herkese açık olarak sunulacak olan bu platform 3D teknolojisi ile geliştirilmiş olup isteyen kullanıcılar burada hem kendileri kayış tasarlayıp çıktısını alabilecek hem de tasarlanmış kayışların çıktısını alabilecek. Pebble bu sayede birçok kayış çeşidi yerine kullanıcının kendisinin istediği kayış çeşidi yine kullanıcıya sunmuş olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.