Pebble Time Uygulaması Sonunda AppStore’da!

Pebble’ın yeni akıllı saati için geliştirdiği Pebble Time uygulaması uzun bir bekleme süresinin ardından sonunda App Store’daki yerini aldı.

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberde Pebble‘ın yeni akıllı saat modeli Pebble Time için geliştirmiş olduğu iOS uygulaması Pebble Time‘ın Apple’dan onay alamadığı için hala App Store’daki yerini alamadığını duyurmuştuk. Pebble Time sahipleri için beklenen mutlu haber ise sonunda geldi.

Bunu da Oku : Pebble Time Uygulaması Apple’dan Onay Bekliyor!

Apple‘ın onay verdiği Pebble uygulaması 6 Haziran’da App Store‘daki yerini aldı. Pebble Time Watch ismi ile mağazaya yerleşen uygulama Pebble Time sahiplerini de korkulu bir rüyadan uyandırmış oldu. Bu rüyanın sebebi ise eğer uygulama mağazaya gelmemiş olsaydı Pebble Time sahipleri akıllı saatlerini ya Android’li bir akıllı telefon ile kullanmak zorunda kalacak ya da sadece bir saat olarak kullanacak olmasıydı.

Pebble Time Watch uygulamasına baktığımızda ise bir önceki Pebble uygulaması ile çok benzer olduğunu ve neredeyse aynı özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. Ancak Pebble Time’lar renkli ekrana sahip olduğu için buradaki en büyük fark uygulamanın tamamen renkli içerikler ile dolu olması. Yayınlanan yeni uygulama da hemen buradan indirebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.