Pebble Time’dan Geniş Kapsamlı Güncelleme

Akıllı saat pazarının dikkat çeken ürünlerinden Pebble Time, yeni ve geniş kapsamlı bir güncelleme yayınladı.

Pebble Time akıllı saatleri için yeni ve geniş kapsamlı bir güncelleme yayınlandı. 3.10 güncellemesi olarak duyurulan yeniliklerde iOS ve Android için getirilmiş yeni farklılıklar olduğu ifade ediliyor.

Yeni güncellemenin en dikkat çekici özellikleri arasında Almanca, Fransızca, Portekizce, İspanyolca dil seçeneklerinin yanı sıra dev emojiler, gün sonu sağlık özeti, bildirim filtreleme ve yeni bir görünüm kazandığı söylenebilir. Özellikle iOS tarafındaki güncelleme devrim niteliği taşırken tasarımdaki değişiklikler de gözlerden kaçmadı. Menüye ulaşımdaki kolaylıklar, iPhone‘da yer alan uygulamalar için filtreleme özellikleri özellikleri sayesinde akıllı saate gelen bildirimleri sadece telefonunuzda görüntüleyebiliyorsunuz.

Bunu da Oku: Pebble Time Modellerine Ödeme Sistemi Geliyor!

Android tarafındaki güncellemede ise iOS kadar fazla köklü değişikliğin görülmediğini söyleyelim. En büyük değişiklikler çeşitli hata düzeltmeleri olarak görülüyor. Yeni eklenen dil seçenekleri de Pebble Time‘ın küreselleşmesi için önemli bir adım. Pebble Time‘a Türkçe dil desteğinin yanı sıra Türkiye’de satışının olmadığını da hatırlatalım. Ancak kargo yoluyla bu akıllı saate ulaşabilmek mümkün.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.