Ripple Buds’dan Dünyanın En Akıllı Kulaklığı

Kickstarter’da başlatılan projede dünyanın en akıllı bluetooth kulaklığı için bağış toplanmaya devam ediyor.

Kulak içi mikrofon sistemini kullandığı söylenen ve özel ses engelleyicisi sayesinde gürültüyü en aza indiren Ripple Buds kulaklık gürültülü bir ortamda bile konuşulsa sesi çok temiz bir şekilde iletebiliyor. Bu şekilde daha gürültüsüz müzik dinleme ve konuşurken rahatça kulaklıktan gelen sesi dinlemeye devam edebileceksiniz.

Üreticiler çalışma prensibini insanın sesini kulaktan alıp en gürültülü ortamda bile temiz ses verilebiliyor. 30 desibele kadar sesi engelleyebilen Ripple Buds‘da ayrıca mikrofon da kulaklığın içinde. Bu şekilde insan sesini ağızdan değil içerden alabildiği için bu da farklı bir rahatlık yaratabiliyor.

Bunu da Oku: Kolay Kullanımı ve Şık Görüntüsü ile Kulaklıklı Kapüşon

Ürünün özellikleri arasında 100Hz-16KHz, 5 saatlik pil ömrü, 10 metre çekim alanı, Bluetooth 4.1, 55mAh batarya ile 110 saat batarya ömrünüz olabiliyor. 2 saatten kısa sürede şarj olabilen ürünün yanında gelen koruma kapsülünün de taşınabilir şarj ünitesi olduğunu belirtelim.

Kickstarter’de yer alan bilgilere göre kulaklık şuana kadar 50 bin hedefine rağmen 347 bin dolar toplamış durumda. Bir süre daha bağışa açık olan ürünün sadece tek kulaklık ve şarj aletli fiyatı 69 dolar, çift kulaklık ve şarj aletli fiyatı ise 99 dolarlık bağışa karşılık geliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.