Kolay Kullanımı ve Şık Görüntüsü ile Kulaklıklı Kapüşon

Kıyafet üzerinde kullanılan kulaklığın hem kullanışsız hem de modaya uyum açısından zorlanma yarattığını düşünen tasarımcılar farklı bir ürün geliştirdi.

Geçtiğimiz günlerde İngiltere‘deki Giyilebilir Teknoloji Fuarı‘nda ortaya çıkan ürün kolay kullanımı ile beklenen ilgiyi gördü.

Hoodiebuddie isimli bu ürün, normal kapüşonlu bir kıyafet olmasının dışında çok basit teknolojik bir ürün olarak karşımızda çıkıyor. Kıyafetin içerisine yerleştirilen kulaklık seti sayesinde artık üzerinizden kablolar sarkmadan doğal görünümlü bir müzik dinleyicisi olabileceksiniz. Kapüşonlu kıyafetin içerisinde gizlenen kulaklık ve mikrofon sayesinde karışıp birbirine geçmiş ve düğüm olmuş kulaklıklarınız olmayacak

Bunu da Oku: Bu Tişört Kalp Atışınızı Takip Edebiliyor!

Uzaktan kapüşon ipi gibi görülen kulaklığı kolayca yakım çıkartmanız mümkün olacak. Kıyafeti giydiğinizde onu çalıştırmak için bağladığınız cihazınız ile kolay bir kullanım elde edebileceksiniz. Su geçirmeme ve kolayca yıkanabilme özelliğine sahip ürün ile ayrıca iPhone sahibiyseniz telefonda konuşma ya da bir sonraki şarkıya geçebilme gibi küçük kolaylıkları gerçekleştirebileceksiniz.

Yapılan açıklamada kıyafetin çamaşır makinasında kolayca yıkanabildiği ve her ürünün 30 kez yıkama ömrünün olduğu ifade ediliyor. Dilediğiniz renk seçeneği ile kullanıcısıyla buluşmaya hazırlanan bu kıyafetin fiyatının ise 40 sterlin ile 80 sterlin arasında değişeceği gelen haberler arasında.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.