Samsung, Galaxy S7 ile Ücretsiz Gear VR Verebilir!

Samsung’un MWC 2015 öncesinde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’i tanıtması bekleniyor. Tahminlere göre firma ön sipariş ile Galaxy S7 satın alan kullanıcılara Gear VR’ı da ücretsiz olarak verebilir.

MWC 2016 bu yıl 22-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ve Samsung’un etkinlikten önce Unpacked etkinliği düzenlemesi ve yeni amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’i tanıtması bekleniyor. Tahminler ise Samsung’un Galaxy S7 modelleri ile birlikte ücretsiz olarak Gear VR verebilir diyor.

Bunu da Oku : Duck Hunt, Sanal Gerçekliğe Geliyor!

Akıllı telefonlar tanıtımın ardından ön siparişe açıldığında tahminlere göre Samsung bu ürünleri ön sipariş ile alan ilk kullanıcılara bir Gear VR sanal gerçeklik başlığı modelini hediye olarak verecek. AndroidWorld.nl sitesinin haberine göre Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge‘i 11 Mart tarihinde mağazalarda satmaya başlayacak ve 10 Mart‘a kadar ön sipariş ile alan kullanıcılara bir Gear VR hediye edilecek.

Samsung böyle bir açıklama yapmadı ancak daha önceki modellerde yaptığı gibi Galaxy S7 ile de kullanıcılara ücretsiz bir Gear VR modeli sunabilir. Bu da Samsung’un kullanıcılarına 99 dolarlık bir hediye sunacağı ya da Galaxy S7 fiyatında 99 dolarlık bir indirim yapacağı anlamına geliyor.  Bu durumun cevabını ise sadece 10 gün sonra MWC 2016 öncesi alacağız.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.