Samsung Gear Fit 2 Yeni Özellikler ile Güncellendi

Sammsung’un en yeni akıllı bilekliği Gear Fit 2 geçtiğimiz günlerde aldığı güncelleme ile birçok yeni özellik kazan.

Koreli teknoloji devi Samsung, en son akıllı bilekliği Gear Fit 2 için yayınladığı güncelleme ile ürün kullanıcılarını sevindirecek birçok yeni özellik eklediğini duyurdu. Bu özellikler arasında aktivitelerde otomatik durma, otomatik başlama ve iç mekanlar için yeni aktivite özellikleri yer alıyor.

Bunu da Oku :Samsung Gear VR,Androidı 7.0 ile Çalışmıyor

Güncelleme ile gelen yeni özelliklerden otomatik durma özelliği kullanıcının yürüyüş ya da bisiklet gibi aktivitelerde bitirme ve anlık durma gibi durumlarda aktivite takibini kullanıcıların yerine  Gear Fit 2 kendisi yapıyor olacak. Örneğin bisiklet ile giden bir kullanıcı kırmızı ışıkta durduğunda aktivite takibi de otomatik olarak durmuş olacak.

Güncelleme ile gelen diğer bir özellik ise otomatik durma özelliğinin beraberinde gelen bir yenilik. Bundan böyle Gear Fit 2 kullanıcıların koşma, yürüme, bisiklet, tenis ve basketbol gibi aktivitelerde kendisi otomatik olarak aktiviteyi algılayıp takibe başlayacak. Yani kırmızı ışıkta duran bisikletli kullanıcının yeşil yandığında harekete geçmesi ile birlikte aktivite takibi tekrar otomatik olarak başlayacak.

Güncelleme ile gelen son özellik ise squat, yumruk atma ve herhangi bir hamle hareketinde takibe başlayacak olması. Kullanıcılar bu aktivitelerde tekrar ve set sayılarını da kendileri belirleyebilecek. Gear Fit 2 için gelen yeni güncellemeyi Samsung üzerinden kontrol ederek indirebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.