UA Healthbox Avrupa’da Satışa Sunuldu!

Popüler spor markası Under Armour’ın teknoloji markası HTC ile birlikte geliştirdiği giyilebilir ürün kiti UA Healthbox dün itibari ile Avrupa’da satışa sunuldu.

Under Armour ve HTC ortaklığından ortaya çıkan ve içerisinde akıllı bileklik, akıllı baskül ve akıllı nabız ölçer bulunan UA Healtbox giyilebilir ürün kiti Ocak ayında tanıtılmış ve sadece ABD‘de satılmaya başlanmıştı. Firma yaptığı açıklama ile ürün kitinin avrupa ülkelerinde satışa sunulduğunu ve İngiltere’de yakın zamanda satışa sunulacağını duyurdu.

Bunu da Oku : HTC Giyilebilir Ürün Ailesi UA Healthbox’u Tanıttı!

30 Haziran itibari ile avrupa ülkelerinde satışa sunulan UA Band akıllı bileklik, UA Scale akıllı baskül ve UA Heart Rate nabız ölçerin bulunduğu UA Healthbox, avrupa da 449 eurodan satışa sunulurken kitin içerisinde bulunan ürünlerde akıllı bileklik 199 euro, akıllı baskül 199 euro ve nabız ölçer 89 euro olarak ayrı ayrı fiyatlandırılmış durumda.

Uner Armour, UA Healtbox ile birlikte avrupa ülkelerinde akıllı ayakkabısı Speedform Gemini 2’yi 130 eurodan, JBL ile ortak geliştirdiği akıllı kulaklığı UA Wireless Headphones’u da 149 eurodan satışa sundu. Aynı zamanda UA Healtbox için geliştirilen ve tüm bu ürünlerin kullanılmasını sağlayan iOS ve Android uygulamaları da avrupadaki kullanıcılar için indirilmeye sunuldu.

Mart ortasında ülkemizde de mağaza açan Under Armour’ın bu ürünleri ülkemize ne zaman getireceği henüz bilinmiyor ancak ürünlere ulaşmak isteyen kullanıcılar avrupa ülkeleri üzerinden Under Armour, HTC siteleri, Under Armour ve çeşitli perakende mağazalarından ulaşabilir.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.