VR Başlıkla Yetişkin İçerik Otellerde Kullanıya Sunuluyor

Yetişkin içerikleri otellerde ektra ücret ödeyerek VR başlık aracılığı ile izletme dönemi ABD’nin Las Vegas kentinde yapılmaya başlandı…

Sanal gerçeklik pazarına görsel çözünürlüğü yüksek görüntülerin ardından yetişkin içerikli videolar da boy göstermeye başladı. Yeni çıkan haberlerde bazı otellerin müşterilerine sanal gerçeklik hizmetini oda servisi olarak planlayıp hayata geçirdiği belirtiliyor.

Yetişkin filmlerinin en medyatik sitelerinden biri olan Pornhub, geçtiğimiz ay sanal gerçekliğe bağlı içerik ve çözümler oluşturabilmek için  açıklama yayınlamıştı. Bir süredir sanal gerçeklik konusunu yetişkin içerik endüstrisine entegre etmeye çalışan teknoloji firmaları bunu başardı ve yeni bir çözüm ile kullanıcıların karşısına çıktı.

Bunu da Oku: Pornhub, Sanal Gerçeklik İçerik Yayınına Başladı!

Yetişkin filmleri stüdyosu, VR Bangers Aura Visior ise, Indiegogo ve Kickstarter üzerinden başlattığı kampanyada Crowdfunded isimli bir VR başlık üretmişti. Bu başlık ise ABD Nevada Las Vegas‘ta bazı otellerde müşterilere özel hizmet olarak sunuldu. Otel müşterileri istedikleri yetişkin içerik videosunu sanal gerçeklik başlığı ile otel odasında ekstra ücret ödeyerek kullanabilecek…

Oculus Rift ve HTC Vive gibi diğer platformlarda da kullanıliblen VR Bangers videolarının nasıl bir etki yaratacağı merakla bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.