Yeni Nico Gerard, Apple Watch ile Geliyor!

Ünlü lüks saat üreticilerinden Nico Gerard yeni saati Pinnacle’ı beraberinde gelecek olan Apple Watch ile duyurdu. Apple Watch ise Nico Gerard Pinnacle’ın kordonunda yer alıyor.Apple markası taşıyan ürünlerin satışları hakkında hiç şüphe yok, milyonlar satabiliyorlar. Diğer üreticiler ise Apple‘ın bir kenarından tutarak bu milyonluk satışların bir yerinde bulunmak istiyorlar. bunun son örneği ise İsviçreli lüks saat üreticilerinden Nico Gerard oldu.

Nico Gerard bir akıllı saat duyurusu yapmadı ancak tanıtmış olduğu yeni ürünü ile birlikte Apple Watch’u göstermesi tüm gözleri firmaya dikti. Pinnacle ismini verdiği yeni saatini gösteren Nico Gerard ilginç bir şekilde bu saatin kordonunda Apple Watch‘un da bulunduğunu açıkladı. Kendisinin boyutları 41 mm olarak açılanırken yaveri Apple Watch’un boyutu ise 38 mm olarak tercih edilmiş.

112 bin dolara kadar…

Biri akılsız diğeri akıllı olmak üzere çift taraflı bir saat olarak gelen Pinnacle‘ın siyah, mavi, gri paslanmaz çelik ve bir de altın kaplama olmak üzere 4 farklı kasa çeşidi bulunuyor. Üzerindeki paslanmaz çelik Apple Watch ile birlikte 9 bin 300 dolar dan başlayan fiyatı, altın kasaya sahip Apple Watch Edition ve kendisinin de altın kasaya sahip versiyonunun birleşmesi 112 bin dolara kadar çıkabiliyor.

Şuan için ön siparişte olan Nico Gerard Pinnacle saatin kısa zamanda satışa çıkacağı belirtilirken her iki saatin oluşturduğu ağırlığın kullanıma nasıl etki edeceği ise merak konusu. Diğer bir merak konusu ise bu saatleri kimlerin alacağı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.