Sony’den Yeni Bir Akıllı Saat Geliyor!

Japon teknoloji devlerinden Sony, yayınladığı bir görsel ile IFA’da tanıtılmak üzere bir akıllı saat çıkaracağını duyurdu. 

Son zamanlarda yüzü pek gülmeyen Japon devlerden Sony, yeni ürünleri için Twitter üzerinden Sony İtalya hesabı ile bir duyuru yaptı. Yapılan duyuruda içerisinde ise birçok ürünün yer aldığı bir görsel ve IFA 2015 öncesi bir basın toplantısı için 2 Eylül tarihi yer alıyor.

Bunu da  Oku : Sony SmartBand 2 Ortaya Çıktı!

IFA 2015 için büyük bir gösteri hazırladığını belli eden Sony, yayınladığı görselde süper ince bir televizyon, yeni bir Walkman, kulaklık, fotoğraf makinesi, PlayStation kumandası, yeni amiral gemisi Z5 ve bir akıllı saat gösteriyor. Belliki Sony IFA 2015‘de tüm ürün ailesi için yeni bir eleman tanıtacak. Bizim için önemli olan ise tabili akıllı saat. 

Yayınlanan görselde yer alan akıllı saat Sony SmartWatch 3‘ten başkası değil. Bu yüzden beklentiler SmartWatch 3’ün devamı niteliğinde bir akıllı saatin tanıtılacağı yönünde ancak Sony‘nin akıllı saatlerine bakıldığında hep farklı tasarımlar görünüyor. SmarWatch 4 ismi ile bambaşka bir akıllı saatin gelmesi de olasılıklar arasında. Bakalım Sony 2 Eylül tarihinde yapacağı basın toplantısında yeni akıllı saatini gösterecekmi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.