Casio’nun Merakla Beklenen Akıllı Saati Piyasaya Çıkıyor

Japon devi Casio’nun merakla beklenen akıllı saat modeli WSD-F10’un Mart ayına yetişmeyen satışlarının Nisan ayında başlayacağı açıklandı.

Akıllı saat pazarına girme kararını uzun süre önce alan Casio, Android işletim sistemli akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz Ocak ayında düzenlenen CES 2016‘da tanıtılan Casio‘nun akıllı saat modeli WSD-F10 Smart Outdoor Watch adıyla kullanıcısıyla buluşuyor. Saatin en önemli özelliklerinden biri olarak sağlamlığı ön plana çıkarılırken ViewRanger, Runkeeper ve MyRadar gibi uygulamaları da içerisinde barındıracak. Askeri saat standartlarında olduğu belirtilen akıllı saat 30 metreye kadar suya dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor.

Bunu da Oku: Casio Android Wear’lı Akıllı Saati’ni Tanıttı!

Piyasadaki akıllı saatlerin tamamından daha dayanıklı olan Casio WSD-F10‘un LCD dokunmatik ekranı, 320×300 piksel ekran çözünürlüğü ve 1,32 ekran büyüklüğü bulunuyor. Hem Android hem de iOS‘a uyumlu olan bu akıllı saat akıllı telefonlarla senkronize edilebiliyor.

Nisan ayında satışa sunulacağı ifade edilen akıllı saatin fiyatının ise 500 dolar olması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz
  1. zafer 16 Ağustos, 2017 at 19:42 Cevapla

    bu saati gösterip satıyorsunuz kargoyla kapıda ödeme alıyorsunuz, içinden kilosu 5 TL den satılan saati veriyorsunuz Hakkımı helal etmiyorum, paramı iade edilmesini istiyorum.

Yeni yorum ekle