Moto 360 Sport’a Güncelleme Desteği

Motorola firması, Android Wear’ın gerçekleştirdiği güncellemenin ardından kendisi de bir dizi yeniliğin olduğu bir güncelleme yayınladı.

Google desteği ile çalışan Motorola Moto 360 Sport için geliştirilen güncellemelerde batarya ömrünü uzatma, saati sallayarak verdiğiniz komutların yanı sıra Strava, ya da benzeri programlarla entegre çalışma kabiliyetinin eklendiği ifade edildi.

Bunu da Oku: Motorola Moto 360 Sport Satışa Çıktı!

En büyük yeniliklerden diğerleri ise Bluetooth kulaklılar ile eşleştirme yapabilmenin yanında 6 yeni dil seçeneğinin de geliştirildiği ifade ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde de Android’in gerçekleştirdiği güncellemelerde Doze modunun ilk olarak Moto 360’larda çıkacağı duyurulmuştu. Doze modda uygulama izinlerinde hakimiyet, arama yapma ve cevaplama, yeni saat arayüzleri, mikrofonun aktif olması, iyileştirmeler ve performans artışı gibi birçok yenilik getirmesi beklendiği ifade edilmişti.

Yuvarlak kış kasası ve tasarımıyla dikkat çeken Motorola Moto 360 Sport, Motorola‘nın resmi internet sitesinde 299 dolarlık fiyatı ile satışta bulunuyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz