Yeni Motorola Moto 360 Ortaya Çıktı!

Yuvarlak ekranı ile dikkat çeken Motorola Moto 360’ın ikinci neslinin yolda olduğu firmanın Twitter hesabından atılan bir tweet ile ortaya çıktı. 

Tanıtıldığında yuvarlak ekranı ve şık tasarımı ile dillerden düşmeyen ancak uzun süredir de adından bahsettirmeyen Motorola Moto 360‘dan yeni haberler var. Motorola akıllı saatinin ikinci neslini satışa sunmak için kolları sıvamış durumda.

Motorola resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan bir video ikinci nesil Moto 360‘ın varlığını ortaya çıkarırken firmanın yeni akıllı saatinde son düzlükte olduğunu ve yakın zamanda resmi duyurunun gelebileceği sinyalini verdi. Yeni Moto 360 hakkında konuşmalar başlayınca firma Tweet‘i ve videoyu silerek ilgililerin merakını biraz daha artırdı.

Ürünün yeni nesil Moto 360 olduğunun anlaşılması ise yan tarafında bulunan düğme yardımı sayesinde oldu. Moto 360’da bu düğme tam ortada konumlandırılmışken yeni nesil Moto 360‘da yukarı kısım ile orta kısım arasında konulandırılmış. Bunun dışında tasarım olarak çok da farklı olmayan yeni nesil Moto 360‘ın kayış bağlantı kısımları da daha farklı olarak görülüyor.

Şimdilik yeni nesil Moto 360 hakkındaki haberler ve detaylar bu şekilde ancak muhtemelen önümüzdeki haftalarda daha çok Moto 360 haberi duyacağız.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.