2015’in En İyi 6 Giyilebilir Teknoloji İcadı!

Time’ın her sene yayınladığı en iyi icatlar listesinde bu yıl 6 giyilebilir teknoloji ürünü bulunuyor. İşte, Time’ın gözünden 2015’in en iyi 6 giyilebilir teknoloji icadı. 

Time her sene olduğu gibi bu yılda En İyi 25 İcat listesini yayınladı. Yayınlanan listeye bakıldığında Hoverboard’dan Samsung’un yollar için geliştirdiği güvenlik sistemine kadar birçok farklı ürün görüyoruz. Ancak bu yıl listeye damgasını vuran ürünler ise giyilebilir teknoloji ürünleri oldu.

1- Here Active Listening Akıllı Kulaklık

Haziran ayında Kickstarter‘ı kasıp kavuran Here Active Listening akıllı kulaklık, sıradan bir kulaklıktan çok daha fazlasını sunuyor. Kablosuz bir yapıya sahip olan ürün uygulaması sayesinde etraftaki sesleri ayrıt etmeye ve ayarları ile oynamaya imkan veriyor. Örneğin çok gürültülü bir ortamda sadece dinlemek istediğiniz yerin sesini ayarlayabileceğiniz akıllı kulaklık konserlerde müziklere ek bass gibi özellikler sunuyor.

Here-Active-Listening

249 dolarlık bir fiyatı bulunan Here Active Listening akıllı kulaklık şuan için talep topluyor. 2016 yılının ilk aylarında satışa sunulması bekleniyor.

1 2 3 4 5 6

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.