HoloLens’in Geliştirici Versiyonu Yolda!

Microsoft artırılmış gerçeklik başlığı HoloLens’in geliştirici versiyonunun 2016 yılında piyasada olacağını duyurdu. Üstelik HoloLens Amazon üzerinden kolaylıkla alınabilecek.

Adını en son sağlık alanıda kullanılabileciğini gördüğümüz bir demo ile duyduğumuz Microsoft‘un artırılmış gerçeklik başlığı HoloLens‘den yeni haberler gelmeye başladı. Yeni haberler ise şirketin bir numaralı ismi Satya Nadella tarafından BBC’ye verilen bi demeç ile ortaya çıktı.

Bunu da Oku : Microsoft HoloLens için Yeni Demo!

Geçtiğimiz günlerde BBC’ye konuşan Microsoft CEO’su Satya Nadella yeni ürünleri HoloLens hakkında bazı açıklamalarda bulundu ve ürünün ilk geliştirici versiyonunun 2016 yılında piyasada olacağını açıkladı. Yaklaşık 5 senedir HoloLens üzerinde çalıştıklarını belirten Nadella sona yaklaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve ürünlerini kullanımda görmek için sabırsızlıkla beklediklerini belirtti.

HoloLens‘in geliştirici versiyonu için V1 ismini koyduklarını belirten Nadella ürünün dağıtımını da ulaşmak isteyenlere kolaylık olması açısından Amazon üzerinden satılacağının altını çizdi. Bilindiği üzere  birçok marka ürünlerinin geliştirici versiyonlarını çeşitli başvurular ve formlar yardımı ile kendisi dağıtıyor. Bu da işleri bir hayli zorlaştıran bir etken.

Nadella son olarak HoloLens‘in bir oyun ürünü olmasından çok kurumların ve iş yerlerinin kullanabileceği bilimsel bir ürün olarak kullanılmasını istediklerini ve ürünün satışında bu şekilde bir çalışma yapacaklarını da belirtti.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.