HoloLens ile Halo 5 Oynanır mı?

Microsoft’un sanal gerçeklik başlığı HoloLens ile Xbox platformunun popüler oyunu Halo 5 oynanır mı? Sorunun cevabı haberimizde.

Teknoloji devi Microsoft‘un gerçekten teknoloji devi olduğunu gösteren yeni oyuncağı HoloLens bilindiği üzere hem kişisel alanda hem de endüstriyel alanda kullanılabilecek bir ürün olarak tanıtılmıştı. En son endüstriyel olarak Volvo ile yapılan işbirliğinde karşımıza çıkan sanal gerçeklik başlığı HoloLens şimdi ise Halo 5 ile oyun alanındaki marifetlerini gösterdi.

Bunu da Oku : Volvo Otomobiller için HoloLens İşbirliği!

Geçtiğimiz günlerde YouTube üzerinden paylaşılan bir videoda Microsoft HoloLens ile birlikte Xbox platformunun en popüler oyunlarından biri olan Halo 5‘in oynanabildiği ortaya çıktı. Xbox oyun konsolundan HoloLens‘e aktarılan Halo 5, hem sanal gerçeklik ürününün ne kadar güçlü olduğunu hem de neler yapabileceğini bir kez daha gösterdi. Yukarıdaki videodan kısa da olsa neler olduğunu izleyebilirsiniz.

Ekim ayında yapılan bir etkinlikte de bir demo ile birlikte ürünün fiyatını açıklayan Microsoft bu demo da HoloLens’in oyun performansını bizlere göstermişti. 3000 dolarlık fiyat etiketine sahip olan HoloLens’in E3 2016 oyun konferansında sahnede olması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.