499 Dolarlık PlayStation VR Paketi Belli Oldu!

Sony, geçtiğimiz günlerde sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR’ın fiyatını 399 dolar olarak açıklamış ve bazı tepkilere maruz kalmıştı. Firma bu durumu paket yöntemi ile çözdü.

Teknoloji devlerinden Sony merakla beklenen sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR’ın fiyatını geçtiğimiz hafta 399 dolar açıklamış ve rakipleri HTC Vive ve Oculus Rift‘e göre oldukça düşük bir fiyat olarak karşılanmıştı. Bu durum başta Sony’nin lehine olarak görünse de sonradan işler değişti.

Bunu da Oku : PlayStation VR’ın Maliyeti Sanılandan Daha Fazla!

Sony’nin fiyat açıklamasında PlayStation VR kutu içeriğini paylaşması kendisini ele verdi. Kutu içeriğinde PlayStation VR, şarj ve bağlantı aparatlarından başka bir şey görmeyen kullanıcılar Sony’ye tepki yağdırmaya başladı. Kullanıcıların tepki vermesinin sebebi ise ortalama 75 dolar değerindeki PS Camera ve 50 dolar değerindeki PS Move‘un kutu içerisinde yer almaması.

Bu cihazlar ile birlikte 500 dolardan fazla bir maliyete sahip olan PlayStation VR hala rakiplerinden ucuz olsa da bir kere kullanıcılar tepkiyi koymuştu. Bu duruma sessiz kalamayan Sony’de yeni yaptığı bir duyuru ile PS Camera ve PS Move bulunan bir PlayStation VR paketini 499 dolar olarak duyurdu. 499 dolarlık bu paketin tam içeriği ise şu şekilde;

  • PlayStation VR Başlık
  • PlayStation VR Camera
  • PlayStation VR Move (2 adet)
  • PlayStation VR Kabloları
  • Stereo Kulaklık
  • PlayStation VR Demo Disk
  • PlayStation VR World’s Disk

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.