Samsung Gear S2 için 5 Uygulama Önerisi

Samsung’un yuvarlak ekranlı Tizen işletim sistemine sahip akıllı saati Gear S2 kullanıcıları için 5 uygulamayı seçtik. İşte, Gear S2 için 5 uygulama önerisi.

Samsung’un büyük umutlar bağlayarak geliştirdiği Tizen işletim sistemi mobilde olmasa da akıllı saatlerde iyi bir ilerleme kaydediyor. Bu durumun en büyük sebebi ise firmanın Tizen’i kullanan en son çıkardığı yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2.

Bunu da Oku : Pebble Akıllı Saatler için 5 Uygulama Önerisi!

Ancak kullanıcılar için Tizen‘in dolayısıyla Gear S2‘nin eksik kaldığı bir nokta var. O da şuan için 1000’den biraz fazla olan uygulama sayısı. Kullanıcılar Gear S2 ile istedikleri uygulamayı kullanmakta hala zorluk çekiyorlar. Biz de bir nebze yardımcı olabilmek için Gear S2 kullanıcılar 5 işe yarar uygulamayı derledik.

HERE Navigator

here navigator

HERE Maps’in bir ürünü olan HERE Navigator, Gear S2 için geliştirilmiş en iyi harita uygulamalarından biri. Hem yaya hem de araç için haritalandırma yapabilen uygulama iğnesinden ipliğine kadar yol tarifi yapabiliyor. Kolay kullanımı ve akıllı saat ekranına özel tasarımı ile dikkat çeken uygulama en doğru ve kısa yolları da göstermesi ile ünlü.

Nike+ Running

nike+ running

Akıllı saatlerin vazgeçilmezi spor uygulamaları arasından Gear S2 için sıyrılan Nike+ Running uygulaması oldu. Gear S2 için Nike+ Running uygulaması kullanıcının koşu mesafesini, hızını ve katedilen yol uzunluğunu gösterebiliyor. Kullanıcı için hem spor hem de motivasyon olarak da bir destek veren uygulama kendi saat arayüzünü de sunuyor.

Uber

gear s2 uber

Dünyayı kasıp kavuran Uber çılgınlığı bilindiği üzere ülkemizde de boy gösteriyor ve oldukça iyi bir müşteri kitlesi bulunuyor. Firma bu yüzden Gear S2 kullanıcılarını da unutmamış ve uygulamasını sunmuş durumda. Harita üzerinden yer belirleme, seçilecek otomobil, varış noktası ve sipariş sonucu gibi bilgiler sunan uygulama Uber kullanıcılarının ihtiyacını Gear S2 üzerinden giderebiliyor.

Twitter Trends

twitter trends

Twitter olmadan olmaz diyenlerdenseniz Gear S2 için Twitter Trends uygulamasına göz atmanızda fayda var. Uygulama kendi saat arayüzünü kullanıyor ve bu saat arayüzünün altından twitter içeriklerini tarih ve saat ile birlikte gösterebiliyor. Retweet yapma özelliği bulunan bu uygulamadan ahım şahım özellikler beklemeden kullanarak Twitter’dan habersiz kalmayabilirsiniz.

Mr. Time Maker

mr. time maker

Samsung Gear S2 için en popüler ve en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Mr. Time Maker saat arayüzü oluşturmak için geliştirilmiş bir uygulama. Oluşturulacak saat arayüzlerine, tarih, farklı renkler ve widgetlar da ekleyebilen bu uygulamanın telif hakları ile kullanıcıları uğraştırmamak için bazı önlemleri de bulunuyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.