İşte, Android Wear’ın Kilometre Taşları!

Akıllı saat pazarının en önemli oyuncularından Google, giyilebilir işletim sistemi Android Wear için Baselworld 2016’da kilometre taşlarını gösteren bir infografik yayınladı.

Google mobil alanda olduğu gibi akıllı saat pazarında da Android’in giyilebilir versiyonu Android Wear ile liderliğe oynuyor. Google’ın bu liderlik oyununda Android Wear için göstermiş olduğu uygulama, arayüz, yeni özellikler ve teknik destekler gibi çalışmalar da kendisine yeni markalar olarak geri dönüyor.

Bunu da Oku : Huawei Watch için Android 6.0 Çıktı!

Bu durumun en büyük örneği ise geçtiğimiz günlerde Baselworld 2016 etkinliğinde sahneye çıkan Nixon, Fossil ve Michael Kors gibi lüks moda markalarının da Android Wear’ı tercih etmesi oldu. Google’da bu durumu özetlemek adına Baselwrold 2016′da Android Wear’ın kilometre taşlarını gösteren bir infografik yayınladı.

2015 yılı Haziran ayında LG G Watch akıllı saat ile başlayan Android Wear yolculuğu bugün içerisinde Samsung, Motorola, Sony, Asus, Huawei, Fossil, Casio ve Tag Heuer gibi markalar ile yoluna devam ediyor. Ailenin en son üyesi ise Mart 2016 tarihli Michael Kors Access akıllı saat.

Aşağıdan infografiğin tamamına ulaşabilirsiniz.

android wear kilometre taşları

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.