Acer, Akıllı Bilekliği Liquid Leap’ı Tanıttı

Haziran ayında giyilebilir teknoloji ürünlerine akıllı bileklik ile ilk adımını atacağını söyleyen Acer, geçtiğimiz günlerde bu ürünü Liquid Leap’ı tanıttı. Acer Liquid Leap akıllı bileklik ve akıllı saat karışımı bir tasarıma sahip.

Acer-Liquid-Leap_2

Mobil dünyadaki yerini sağlamlaştırmak isteyen Acer geçtiğimiz günlerde biri akıllı bileklik diğer akıllı telefon olmak üzere iki ürün tanıttı. Liquid Jade ismindeki telefon orta seviye bir akıllı telefon olurken Liquid Leap isimli akıllı bileklik Acer’ın ilk giyilebilir teknoloji ürünü oldu.

Genel olarak spor odaklı olan akıllı bileklikler Acer’ı da farklı bir noktaya sürüklememiş olacakki Liquid Leap spor odaklı bir ürün. Tasarımı bakımından akıllı saatlere benzese de adım sayısı, koşu mesafesi ve yakılan kalori gibi değerleri kullanıcısına sunan şık bir akıllı bileklik.

1 inçlik dokunmatik ekrana sahip olan Acer Liquid Leap, akıllı telefon bağlantısını Bluetooth 4.0 ile sağlarken müzik değişimi gibi konularda da yardımcı oluyor. IPX7 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanaklı olan ürün bir çok renk seçeneği ile birlikte 99 Euro‘luk bir fiyat etiketine sahip.

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.