Acer’in Akıllı Bilekliği Liquid Leap Satışa Sunuldu!

Acer’in aktivite takipçisi bilekliği Liquid Leap nihayet satışa sunuldu. İlk olarak İngiltere’de satışa sunulan ürünün fiyatı ise 79 paund olarak etiketlendi.

Acer‘in akıllı bileklik iddiaları Haziran ayında başlamış ve bu iddialar şirketin ilk ürünü Liquid Leap‘ı Eylül başında göstermesi ile son bulmuştu. Acer‘den ürün tanıtımının ardından herhangi bir haber gelmemesi ürünü unutturmuştu ki geçtiğimiz günlerde gelen Liquid Leap akıllı bileklik İngiltere‘de satışa sunuldu haberi ürünü tekrar hatırlattı.

Acer, Akıllı Bilekliği Liquid Leap’ı Tanıttı

Bir aktivite takipçisi olarak gidilen mesafeyi, atılan adımı ve yakılan kaloriyi gösterebilme gibi özelliklere sahip olan Acer Liquid Leap, aynı zamanda kullanıcısının uyku verilerini de takip edebilen bir akıllı bileklik. Bu özelliklerin yanında rakip akıllı bileklerin birçoğunda olmayan akıllı telefondan bildirimleri gösterebilme özelliğine de sahip olan Acer Liquid Leap, akıllı telefonlar için müzik değişimi yapabilen de bir ürün.

Genel itibari ile sadece GPS eksikliği ile negatif bir yorum alan Acer Liquid Leap akıllı bileklik birçok renk seçeneğine sahip olmasına rağmen şuan için sadece siyah ve beyaz renk seçenekleri ile Amazon‘un İngiltere uzantısından 79 paundluk fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.