Sony SmartWatch 3 ve SmartBand Talk Sızdı

Sony’nin IFA 2014 etkinliğinde tanıtması beklenen yeni akıllı saati SmartWatch 3 ve yeni akıllı bilekliği SmartBand Talk sızdırıldı. Sızdırılan görsel net olmasada ürünler apaçık ortada. 

smartwatch 3

LG, Samsung, Asus derken Sony cephesinden de bir akıllı saat ve akıllı bileklik haberi geldi. Heberden ziyade bir sızıntı olarak gelen ürünler SmartWatch 3 ve SmartBand Talk isminde. Muhtemelen IFA 2014 etkinliğinde tanıtılacak olan bu ürünlerin sızan görseli net olmasada bize bazı bilgiler sunuyor.

Sony SmartWatch 3 sızan bilgilere göre 320 x 320 piksel çözünürlüğe ve 1.63 inçlik bir ekrana sahip. Aynı zamanda Sony’nin Android Wear sistemi ile gelecek ilk akıllı saati olma şansını taşıyan SmartWatch 3, suya ve toza dayankılılık sertifikası oan IP58‘i de taşıyacak.

Sony‘de sızıntının diğer ürünü olan SmartBand Talk akıllı bileklik ise günlük yaşam yardımcısı yani aktivite takipçisi. Hakkında fazla bilgi bulunmayan bu ürünün eğimli bir ekranla geleceği görülürken kısa zamanda iki ürünün de resmi ağızdan tanıtılması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.