Acer Yeni Akıllı Bilekliği Liquid Leap+’ı Tanıttı!

MWC 2015 etkinliğinde yeni bir akıllı bileklik tanıtan marka da Acer oldu. Liquid Leap’i geliştirip Liquid Leap+ adı ile tanıtılan ürün birçok yeni özelliğe sahip.

Liquid Leap isimli ilk akıllı bilekliğini geçtiğimiz Kasım ayında tanıtan Acer, MWC 2015 etkinliğinde de bu bilekliğin daha gelişmiş bir versiyonu olan Liquid Leap+‘ı tanıttı. Tanıtılan yeni akıllı bileklik esneklik sloganı altında lanse edildi ve bu konuda pek çok desteğe sahip.

Bunu da Oku : Acer Liquid Leap Satışa Sunuldu!

Acer Liquid Leap+‘ın esneklik olarak en başta sunduğu özellik değiştirilebilir kayış yapısı. Bu yapı sayesinde kullanıcılar bilekliğin kasası sabit kalarak sadece kayış değişimi yapabiliyor olacak. Bunun yanında diğer bir esneklik konusu ise Acer Liquid Leap+ akıllı bilekliğin platform desteği. Ürün, iOS, Android ve Windows Phone dahil olmak üzere tüm platformlar ile entegre bir şekilde çalışabiliyor.

Acer Liquid Leap+‘ın teknik özelliklerine baktığımızda ise ilk olarak 1 inç boyutunda OLED dokunmatik bir ekran görüyoruz. Batarya ömrü hakkında bilgi bulunmazken ürünün IPX7 sertifikası sayesinde su geçirmez bir yapıda olduğunu biliyoruz.

Ürünün yazılımsal özelliklerine baktığımızda ise atılan adım, yakılan kalori, gidilen mesafe gibi standart spor aktivite özelliklerinin yanında akıllı telefondan müzik değişimi, metin mesajı, e-posta, takvim ve hatırlatma gibi uygulamalardan bildirimleri gösterebilme özellikleri olduğunu görüyoruz.

Eksik kalan özelliklerin önümüzdeki haftalarda açıklanacağını düşündüğümüz Acer Liquid Leap+‘ın siyah, yeşil ve pembe olarak 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Mart ayında satışa sunulacak akıllı bilekliğin fiyatı ise 79 euro.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.