Huawei Akıllı Kulaklığı TalkBand N1’i Tanıttı!

MWC 2015’de giyilebilir teknolojiler için Huawei TalkBand N1 isimli akıllı kulaklığını tanıtan Huawei, bu akıllı kulaklığı ile sporu ve eğlenceyi bir araya getirmeyi hedefliyor. İşte, Huawei TalkBand N1’in detayları.

MWC 2015 etkinliğini mobil ürünlerden ziyade giyilebilir teknolojiler için kullanan Huawei ilk olarak akıllı saati Huawei Watch‘ı, ardından da akıllı bilekliği Huawei TalkBand B2‘yi tanıtmıştı. Huawei giyilebilir teknolojilerde hız kesmedi ve MWC 2015‘de TalkBand N1 isimli bir de akıllı kulaklık tanıttı.

Bunu da Oku : Huawei Watch’a Dair Her Şey

Huawei TalkBand N1 görüntüsü ile standart bir kulaklığı andırsa da kulaklığa yakından bakıldığı zaman ürünün başlı başına bir aktivite takipçisi olduğu anlaşılıyor. Pazarının ilk Hi-Fi Stereo Bluetooth kulaklığı olma özelliğini eline alan Huawei TalkBand N1 bu özelliği ile birlikte nasıl bir ses kalitesi sunacağını da göstermiş oluyor.

Geniş müzik arşivi!

huawei talkband n1

Ürünün su geçirmez bir yapıya sahip olduğu bilinirken kulaklık üzerinde 4 GB depolama alanı bulunuyor. Bu depolama alanı hem kendi uygulamasından hem de USB kablo yardımı ile veri alabilirken ortalama 1000 müzik depolayabiliyor.

Huawei TalkBand N1‘in aktivite özelliklerinde ise kesinlikle bir akıllı telefona ihtiyacı bulunuyor. Aslında bakıldığında fazla bir aktivite özelliği bulunmayan akıllı kulaklık atılan adımı ve önceden belirlediğiniz hedefinizi ölçebilen ürün bu bilgileri akıllı telefon üzerinden kullanıcısına aktarabilirken aynı zamanda sesli bildirim özelliği ile de direk olarak bildirebiliyor.

Bunu da Oku : Huawei TalkBand B2’ye Dair Her şey!

Üç günlük batarya ömrü bulunan Huawei TalkBand N1’in metalik gri, altın ve pembe renk seçeneği bulunuyor. Hem iOS hem de Android ile entegre bir şekilde çalışabilecek olan akıllı kulaklığın fiyatı ve çıkış tarihi diğer Huawei cihazlar gibi henüz bilinmiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.