Adidas Akıllı Saatine MixRadio’yu Ekledi!

Adidas akıllı saati miCoach Smart Run’a kullanıcıların spor esnasında müzik dinleyebilmeleri için Microsft’un müzik servisi MixRadio’yu ekledi. Akıllı saat üzerinde bundan böyle 34 milyon müzik var.

Alman spor ürünleri üreticisi Adidas‘ın spor aktivite takipçisi akıllı saati miCoach Smart Run artık kullanıcılarına spor ile birlikte müzik dinleme keyfi de sunacak. Bu keyif ise Adidas‘ın, Nokia’nın ürünü olarak hayatına başlayan ancak şuan Microsft‘un bir ürünü olan MixRadio‘yu akıllı saatine eklemiş olması ile başlıyor.

Adidas’ın MixRadio‘yu Android tabanlı akıllı saati miCoach Smart Run‘a eklemesi ile birlikte akıllı saatin kullanıcıları 34 milyon yerli yabancı müziğe istedikleri zaman erişim sağlayabilecek. Aynı zamanda çevrimdışı da çalışabilecek olan MixRadio, bu sayede akıllı saat kullanıcılarından müzik dinleyebilmeleri için bağlantıda olmalarını da istemeyecek.

6 aydan sonra ücretli

Adidas miCoach Smart Run kullanıcılarının MixRadio’dan müzik dinleyebilmeleri için haliyle bu servise abone olmaları gerekmekte. Bu duruma da bir çözüm getiren Adidas, kullanıcılarının ilk 6 aylık ücretini karşılamış durumdayken 6 aydan sonra kullanıcıların müzik dinleyebilmeleri için aboneliklerini kendilerinin devam ettirmesi gerekiyor.

Eğer bir Adidas miCoach Smart Run akıllı saate sahipseniz ve MixRadio uygulamasını kullanmak istiyorsanız ayarlar bölümünden uygulamayı karşıdan yükleme şekli ile yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer iOS işletim sistemine sahip bir cihazını var ise buradan da miCoach spor uygulamasını indirebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.