Alcatel Akıllı Telefonlar Sanal Gerçeklik Gözlüğü Hediyeli!

MWC 2016 öncesi akıllı telefonlarını ve tablet modelini tanıtan Alcatel, ilginç bir tasarım ile akıllı telefonlara sanal gerçeklik gözlüğü hediye edecek.

Çinli mobil üretici Alcatel, MWC 2016 öncesinde sahneye çıktı ve Alcatel Idol 4, ve Idol 4S olmak üzere iki akıllı telefon tanıttı. Daha öncesinde ise bir Windows 10 tablet tanıtan Alcatel, akıllı telefon kutularında ilginç bir tasarım yaparak kullanıcılara sanal gerçeklik gözlüğü hediye ediyor.

Bunu da Oku : Galaxy S7 ile Gear VR Hediye!

Alcatel Idol 4, ve Idol 4S sırasıyla 5.2 ve 5.5 inçlik 2560×1440 çözünürlüklü AMOLED ekranlara sahip. Aynı şekilde 3 GB RAM‘e sahip olan akıllı telefonlar yine sırasıyla Snapdragon 652, Snapdragon 617 model işlemcilere sahip. 16 megapiksel çözünürlüklü arka kameraya sahip olan Idol 4 ve Idol 4S, 16 ve 32 GB’lık depolama alanı ile birlikte artırılabilir bir alana da sahip.

Akıllı telefonların en ilginç yanı ise içerisinde bulundukları kutunun aynı zamanda bir sanal gerçeklik gözlüğü de olması. Kutu içeriğini boşalttıktan sonra tekrar Idol 4 ya da Idol 4S‘i kutuya yerleştirerek ürünü kullanabilecek olan kullanıcılar bu sayede ücretsiz bir sanal gerçeklik başlığına da sahip olmuş olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.