Android Wear için Hangouts Güncellendi!

Google mesajlaşma ve iletişim servisi Hangouts’u hem Android hem de giyilebilir işletim sistemi Android Wear için güncelledi. 

Google’ın sesli, videolu ve yazılı şekilde iletişim kurma servisi Hangouts yaklaşık 1 ay önce iOS platformu için bazı tasarım yenilemeleri ile güncellenmişti. Şimdi ise Google kendi mobil işletim sistemi Android için güncelleme startını verdi. Bu start aynı zamanda Google‘ın giyilebilir işletim sistemi Android Wear’ı da içeriyor.

Güncelleme ile Hangouts 4.0 olarak adlandırılan servis materyal tasarım formatında tekrar yenilenirken Hangouts artık yeşil rengin daha ön planda olduğu bir tasarıma sahip. Android Wear için sadece “Ok Google” komutu ile sesli mesajların gönderilebildiği yeni Hangouts aynı zamanda emojilerle de iletişim kurulmasını sağlıyor. Bunu dışında güncelleme ile birlikte artık listedeki kişiler ile iletişim de olunmasa dahi kişi durumları sayesinde arkadaşların neler düşündüğünü görmek de mümkün.

Yeni tasarımla birlikte Android Wear‘lı akıllı saatler için daha kolay kullanım ve daha hızlı iletişim kurulmasını sağlayacak olan yeni Hangouts aynı zamanda yapılan iyileştirmeler sayesinde daha güvenli ve daha gizli bir iletişim de sunuyor olacak. Android Wear için güncellenen Hangouts uygulamasının yakın zamanda kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.