Samsung Gear S2 Moda Ürünü Olacak

Samsung iki gün önce Unpacked etkinliğinde gösterdiği yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2’yi teknolojiden çok moda ürünü olarak lanse edecek. 

Koreli teknoloji devi Samsung, 13 Ağustos tarihinde yeni amiral gemileri Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus‘ı tanıtırken akıllı saat dünyasının uzun zamandır beklediği yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2‘yi de ufaktan göstermişti. Ürünün gösterimi ile birlikte bir de katalog yayınlayan Samsung, akıllı saati için bazı fikirlerini de gün yüzüne çıkarmış oldu.

Bunu da Oku: Samsung Gear S2 Göründü!

Akıllı saatler nihayetinde birer aksesuar oldukları için firmalar bu ürünleri teknoloji dünyası ile birlikte moda dünyası için de lanse etmek zorunda kalıyor. Bu yüzden Samsung’da Gear S2‘nin gösteriminin ardından ürünün teknoloji ile birlikte moda odağında da bir ürün olacağını gösteren “Samsung 2015 Fall Lookbook” isimli bir katalog yayınladı. Yayınlanan bu katalog yeni akıllı telefonları da içerse Gear S2‘nin pazarlaması hakkında bilgi veriyor.

Katalog içerisinde bulunan görseller kadın modeller ile birlikte Gear S2‘yi teknolojiden çok moda odaklı bir ürün olarak gösterirken Samsung’un yeni akıllı saatinde nasıl bir satış politikası izleyeceğini de gösteriyor. Apple‘ın izinden giderek akıllı saatini moda odağında lanse edecek olan Samsung bakalım bu alanda ne gibi adımlar atacak ve Gear S2‘yi de Apple Watch gibi moda firmalarının ve moda dergilerinin elinde görecekmiyiz.

Buna da Göz at : Samsung Gear S2 Etkinlik Görüntüleri

Samsung’un yayınlamış olduğu kataloğun tamamına buradan ulaşarak Gear S2 görsellerine ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.